Pauza

29. května 2012 v 20:36 | Jamajka
Po dlouhý době jsem se rozhodla vrátit se k blogu. Tak nějak sem neměla ani nápady ani náladu na svůj blog a psát něco jen proto abych něco napsala mi přišlo zbytečný a tak trochu nesmyslný. Za ten půl rok co jsem sem nepřidávala žádné články jsem prostě žila. Chodila jsem do školy, scházela se s přáteli, byla jsem doma s rodinou, četla knihy, malovla obrázky, koukala na televizi ale i chodila a rozcházela se s přítelem :-) . Hodně věcí se mi povedlo, pár věcí sem pokazila a některé jsem podělala tak, že už to snad víc ani nejde. Nicméně život jde dál a i já bych se tedy měla posunot kupředu. V poslední době mi připadalo, že jsem zamotaná v začarovanym kruhu plnym starostí, klamů možná i lží, plném beznaděje a smutku ve kterém se jen málokdy objeví světlá skulinka. Teď jsem ale vypadla z každodenní rutiny...minulý týden jsem nastoupila na praxi do domova seniorů. Nejprve jsem byla zmatená, nevyznala jsem se tam a nevěděla jsem co přesně dělat. Teď už jsem mnohem jistější. Už vím kde co je, už trošku znám i lidi kteří zde žijí a popravdě mi po tom šíleym půl roce tahle práce připadá tak nějak osvobozující. Nikdo mě tu nezná, nemůže mě tedy soudit nikdo z těch lidí nepatří do mý minulosti. Je uplně jedno jakej je můj život mimo zdi tohoto domova všechny mý starosti, problémy a tak dále zůstávají venku. A to samý platí i o lidech co zde bydlí. Co je komu po tom jací byli v životě než se dostali sem, kolik udělali chyb koli měli starostí. Prostě jsem tam pro ně, snažím se udělat vše tak aby byli co nejspokojenější a ti lidé mi mou snahu oplácejí úsměvem a vřelým díky. Nic nemusim řešit a ještě mám dobrej pocit, že dělám dobrou a skutečně užitečnou věc. Myslím že tahle práce je opravdu tím co chci dělat v budoucnosti, doufám že teď už vše pujde líp a že i tenhle blog přestanu zanedbávat a sem tam sem vložím i nějakej článek.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 29. května 2012 v 21:32 | Reagovat

Jé, to jsem ráda, že tě vidím. Teda co to kacám. Jsem ráda, že jsi se po dlouhé době ozvala. ;-) Mrzí mě, jestli jsi měla v poslední době trable a starosti a těším se z toho, že se ti líbí na praxi mezi starouškama. Není nad to, když člověk vidí, že je užitečný, cití se přijatý od okolí a dokonce sklízí vděk a chválu. :-)Přeji ti krásné sluníčkové dny a hezké procházky s přítelem. 8-)

2 Stráča,Jamajka Stráča,Jamajka | 30. května 2012 v 18:49 | Reagovat

[1]: Ahoj Jarko jsem ráda že tě potěšilo že zas bloguju :-D děkuju za přání sluníčkovejch dnů neni nikdy dost :-D s přítelm už nechodim ale to nevadí :-) taky přeju aby sis užívala krásných letních dnů :D  :D

3 Jarka Jarka | Web | 30. května 2012 v 20:18 | Reagovat

[2]:Přítel už není? Nevadí, však on bude jiný! :-P

4 Jarka Jarka | 26. července 2012 v 12:48 | Reagovat

Ahoj Stráčo, Jamajko, Aničko!
Přeji ti všechno nejlepší k dnešnímu svátečnímu dni, hezky si ho užij. ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama